سایت تفریحی 1 روز

در این سایت هر مطلبی بخواید پیدا خواهد شد

سایت تفریحی 1 روز

در این سایت هر مطلبی بخواید پیدا خواهد شد

۴ مطلب در مهر ۱۳۹۳ ثبت شده است

سه شنبه, ۲۹ مهر ۱۳۹۳، ۰۷:۱۱ ق.ظ

اثبات شد فردوسی پور پرسپولیسی است

فرهاد مجیدی اثبات کرد فردوسی پور پرسپولیسی است

فردوسی پور پرسپولیسی

ماجرا از آنجا آغاز شد که مجیدی در تکذیب تیتر چندسال پیش فرهاد مجیدی در خبر ورزشی ( من به پرسپولیس می روم) ، حرفهایش را تکرار کرد و گفت اینکه یکی از اعضای تحریریه این روزنامه روی این تیتر صحه بگذارد ملاک نیست .

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ مهر ۹۳ ، ۰۷:۱۱
جمعه, ۲۵ مهر ۱۳۹۳، ۰۳:۱۷ ب.ظ

عکس هایی از جنایات داعش


جنایات وحشیانه گروه تروریستی داعش


در روز های اخیر و با ادامه حملات گروه تروریستی داعش عکس زیادی توسط رسانه ها از حرکات وحشیانه این گروهک تروریستی عکس هایی مخابره می شود.

در تازه ترین عکس ها از جنایات گروهک تروریتسی داعش  که تویط عوامل حزب منحله بعث در استان صلاح دین رخ داده در این استان گروه تروریستی داعش هزارن نفر را بصورت وحشیانه و به دور از هرگونه انسانیتی مردم را به گلوله بسته اند.این جنایات در حالی رخ می دهد که کشورهای دایه دار حقوق بشر در مقابل این کشتارها سکوت اختیار کرده و سازمان ملل بدون هیچگونه اعتراض محکمی در گزارشی گفته است که گروه تروریستی داعش هر روز در حال کشتار بسیار غیرنظامی عراقی و سربازان ارتش می باشد

داعش ادعا کرده است در جریان نفوذ به استان صلاح  الدین نزدیک به ۱۷۰۰۰ نفر را به گلوله بسته است و همچنین این گروهک تروریستی تهدید کرده است به جنایات خود تا ادامه تسلط کامل به عراق ادامه خواهد داد عکس های که نشان رسمی این گروه را نیز بر روی خود دارد در سایت داعش منتشر شده است و دربرگیرنده تصاویری است که ممکن است برای مخاطبان آزار دهنده باشد.

در عکس هایی که در ادامه قرار داده می شود تروریست های وحشی داعش شیعیان غیرنظامی عراقی را به مکان نامعلومی انتقال داده و با دستان بسته و چشم های بست ه آنها را به طرز بسیار وحشتناکی به رگبار می بند این عکس ها از سایت ها وبسته به این گروه تروریستی با کمال افتخار منتشر شده است.از شما بیننده گرامی به خاطر انتشار این عکس ها عذرخواهی کرده و دلیل انتشار این عکس ها فقط آشنایی با جنایات این گروه تروریستی وحشی می باشد.


تصاویر را در ادامه مطلب مشاهده کنید
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ مهر ۹۳ ، ۱۵:۱۷
جمعه, ۲۵ مهر ۱۳۹۳، ۰۸:۲۸ ق.ظ

عکس های از نبرد زنان کوبانی بر علیه داعش

نبرد زنان کوبانی سوریه بر علیه گروهک تروریستی داعش

 

زنان شهر کوبانی سوریه با حضور در صحنه دفاع از شهرشان خبرساز شده اند. آنها برای نبرد با داعش، اسلحه دست گرفته اند. از روزی که کوبانی به محاصره داعش درآمد تاکنون زنان نقش فعالی در دفاع از این شهر داشته اند.
 
کوبانی را بسیاری با زنان مبارزی می شناسند که دوشادوش مردان سلاح به دست گرفتند و جنگیدند.
نبرد زنان کوبانی با داعش
گفته می شود یک زن به نام میسا عبدو با شخصیتی صلح طلب و آرام، مبارزان مرد و زن کوبانی را در برابر توحش داعشی اداره می کند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ مهر ۹۳ ، ۰۸:۲۸
جمعه, ۲۵ مهر ۱۳۹۳، ۰۷:۵۷ ق.ظ

خداحافظی امیر تتلو از خوانندگی

خداحافظی تتلو از خوانندگی

خداحافظی تتلو

صحبت های تتلو در مورد خداحافظی از خوانندگی

خودم گفتم اونایى که اضافین خودشون میرن !! الان بهم ثابت شد اضافیم !! وقتى میرم والیبال آخرش اونجورى بیرونم میکنن !! وقتى دعوتم میکنن و بعدش دردسر و حاشیه ساز و ممنوع والورود به تمرین میشم !! وقتى حتى راه آهن ته جدولى میگه ما نمیدونیم شاید یارو خودش میخواد تیم بسازه وقتى موزیکام و میگن غیر مجاز و همه جا حتى زیر کامنتا پر فحشه !!! یعنى چى ؟؟ یعنى بمیر !!! آره من حسى که دارم یه چیزى مثل اعدامه !! قربانى خودم میشم که لااقل گوسفندا زنده بمونن !! فکر کنم گوسفندو دیگه بتونم نجات بدم !! زمین مال ما نیست آخرین وسیت و موزیک ویدئو تو تو دید من نیستى آخرین یادگارى و بعد یه پرواز از بلنداى آسمان !!! راستش کلاس شیرجرو هم واسه این میرم که بتونم اون لحظه پرواز مسلط باشم و تا آخرین لحظه توبه کنم !!!! خدایا ببخش پوووووووف !! میدونید که میکنم !!! دیگه حرفى نى قوربان شما خدافظ !!

 

متن کامل خداحافظی تتلو از زبان خودش در ایسنتاگرام را در ادامه مطلب بخوانید

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ مهر ۹۳ ، ۰۷:۵۷